Індексування

SciVerse Scopus. З 2012 року журнал "Технічна електродинаміка" індексується у міжнародній наукометрічній реферативній наукометричній базі наукової періодики SciVerse ScopusЗасоби контролю ефективності досліджень SciVerseScopus допомагають оцінювати роботу вчених та використовуються як критерії оцінювання ефективності діяльності наукових та вищих учбових закладів.

Наукометричні показники журналу "Технічна електродинаміка" за 2020 рік:
H-індекс ,   квартіль;        SJR ,       SNIP ;            IPP

Ulrich's Web Global Serials Directory − електронний міжнародний каталог періодичних видань, до якого журнал "Технічна електродинаміка"  включено у 2010 році.

 Engineering Village. З 2012 року журнал "Технічна електродинаміка" включено до науково-технічної реферативної бази Compendex®, що охоплює 14 мільйонів статей з 190 дисциплін та входить у єдину інтернет-платформу науково-технічної інформації Engineering Village.

EBSCO Publishing, Inc.; EBSCOhost databasesУ 2013 році Інститут електродинаміки НАН України уклав Ліцензійний договір з компанією EBSCO PublishingInc (США) на поширення контенту публікацій журналу "Технічна електродинаміка". Журнал включено у повнотекстові бази даних платформи EBSCOhost, що належить EBSCO Publishing, Inc.

У 2013 році Інститут електродинаміки НАН України уклав Ліцензійний договір з компанією ProQuest. Журнал "Технічна електродинаміка" доступний в інформаційно-пошуковій системі ProQuest

Усі статті журналу з 2016 року мають DOI з префіксом 10.15407/techned - агенція CROSSREF.

Google Scholar — вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн-журналів  Європи та Америки найбільших наукових видавництв. 

Index Copernicus. ICI Journals Master List – це глобальна база наукових журналів, де можна зареєструвати журнали зі всього світу. В цій базі кожна редакція отримує безкоштовний доступ до системи, що дає змогу вести паспорт журналу – сучасну візитну картку журналу в Інтернеті. Редакція розміщує метадані і повний контент статей журналу "Технічна електродинаміка"  у базі ICI Journals Master List з 2019 року.

DOAJ – починаючи з січня 2021 року журнал «Технічна електродинаміка» включено в базу даних DOAJ. Переваги постачання DOAJ метаданих:   більше 900 000 переглядів сторінок та 300 000 відвідувань на місяць DOAJ з усього світу; багато агрегаторів, баз даних, бібліотек, видавців та пошукових порталів збирають метадані та включають їх у свої продукти. Прикладами є Scopus, Serial Solutions та EBSCO; DOAJ відповідає вимогам OAI (відкриті архіви, що підтримують протокол обміну метаданими Ініціативи Відкритих Архівів – Open Archives Initiative Protocol for Metadata Harvesting – OAI-PMH), а також OpenURL (стандартизований формат, який використовується багатьма бібліотеками світу); DOAJ часто цитують як джерело якісних журналів із відкритим доступом у наукових та наукових видавничих колах.

Журнал "Технічна електродинаміка" представлено в Українському реферативному журналі "Джерело". (Україна). Матеріали журналу  друкуються у відповідних тематичних серіях реферативного журналу "Джерело".

Україніка наукова
Журнал "Технічна електродинаміка" представлено в загальнодержавній реферативній базі даних "Україніка наукова" (Україна) - Національна бібліотека ім. В.І. Вернадського. Архів журналу "Технічна електродинаміка" представлено у повнотекстовій базі "Наукова періодика України" з 2009 року. 

Метадані із Crossref використовують різні бази даних, пошукові сервіси, проекти та бібліотеки. Журнал «Технічна електродинаміка» індексується у деяких з них.

Open Ukrainian Citation Index (OUCI) – пошукова система та база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, що використовують сервіс Cited-by від Crossref та підтримують Initiative for Open Citations.

  Dimensions– платформа від компанії Digital Science, що поєднує базу даних цитувань, пошуковий і аналітичний інструментарій, а також доступ до повних текстів. Безкоштовна версія пошукового інтерфейсу дозволяє здійснювати пошук за ключовими словами по усіх метаданих та уточнювати результати за різними параметрами: автор, назва публікації, назва видання та ін. Інструментарій платформи дозволяє відслідковувати усі цитування статей журналу "Технічна електродинаміка" по базі, альтернативні метрики, останні цитування, а також показники, зважені за галуззю знань (RCR, FCR).

 Lens.org – відкрита платформа, що поєднує інформацію про патенти та наукові публікації (статті, матеріали конференцій та ін.). Пошук по наукових публікаціях можна здійснювати із використанням понад 20 пошукових полів та фільтрів. На платформі також доступний інструментарій для відслідковування цитувань журналу "Технічна електродинаміка", який відображає показник кількості цитувань окремо у патентах та наукових роботах. Здійснювати пошук у Lens.org можна, у тому числі, українською мовою.