ДОСЛІДЖЕННЯ СТАТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК АВТОНОМНОГО АСИНХРОННОГО ЗВАРЮВАЛЬНОГО ГЕНЕРАТОРА З ВЕНТИЛЬНИМ ЗБУДЖЕННЯМ ПО Г-ПОДІБНІЙ СХЕМІ ЗАМІЩЕННЯ
ARTICLE_35_PDF

Ключові слова

stand alone induction generator with inverter excitation
external characteristics
steady state equivalent circuit автономний асинхронний генератор з вентильним збудженням
статична характеристика
заступна схема

Як цитувати

[1]
Мазуренко, Л., Романенко, В. і Джура, О. 2012. ДОСЛІДЖЕННЯ СТАТИЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК АВТОНОМНОГО АСИНХРОННОГО ЗВАРЮВАЛЬНОГО ГЕНЕРАТОРА З ВЕНТИЛЬНИМ ЗБУДЖЕННЯМ ПО Г-ПОДІБНІЙ СХЕМІ ЗАМІЩЕННЯ. ТЕХНІЧНА ЕЛЕКТРОДИНАМІКА. 2 (Лют 2012), 075.

Анотація

Розглянуто Г-подібну схему заміщення автономного зварювального асинхронного генератора з вентильним збудженням, в якій для опису перетворювача використано зміню: ємність і активні опори. За величиною струм і напруги кола постійного струму з урахуванням характеристики холостого ходу генератора визначається індуктивний опір контуру намагнічування. З рівняння балансу активних потужностей отримано аналітичний вираз для ковзання генератора, що дозволило провести розрахунок його робочих характеристик. Визначено величину мінімального опору кола постійного струму і граничне ковзання генератора, що дало змогу виділити сукупність робочих точок, для яких струм статора не перевищує свого номінального значення, та встановити робочий діапазон ковзання, максимальну' напругу холостого ходу- та номінальний струм зварювання. Бібл. 2, рис. 2.

ARTICLE_35_PDF

Посилання

Kostenko M.P., Piotrovskii L.M. Electric machinery. Part II. – Moskva-Leningrad: Energiia, 1965. 704 p. (Rus)

Mazurenko L.I., Lishchenko A.I. Induction generator with inverter and capacitor-inverter excitation for stand alone application. – Kyiv: Naukova dumka, 2011. - 271 p. (Rus)

Creative Commons License

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.

Авторське право (c) 2023 Array

Переглядів анотації: 8 | Завантажень PDF: 1

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.